Ak chcete vyzerať super štýlovo a cítiť sa mimoriadne pohodlne, neexistuje lepšia možnosť šatníka ako kombinéza. Tieto dámske kostýmy vám umožnia pohybovať sa rovnako voľne ako v teplákoch, pričom budú oveľa štýlovejšie a úprimnejšie vhodné pre vašu prácu. Okrem toho nie je nič lepšie ako kombinéza v dňoch, keď máte v mysli iba otázku „čo si mám obliecť?“

Dámske neoprény sú zvyčajne vyrobené z mäkkej a mierne elastickej tkaniny a majú mnoho rôznych štýlov, potlačí a farieb. Hľadáte krátke rukávy v hornej časti s maketovými nožičkami v štýle jogger alebo možno kombináciu, ktorá je dostatočne pohodlná na to, aby prenasledovala vášho drobca, a pritom bola dostatočne elegantná na videokonferenciu? Kombinéza je to, čo hľadáte. Máte radšej prietokový oblek s kapucňou a rukávom? On existuje. Bez ohľadu na to, ktorý oblek vyhovuje vášmu štýlu, je určite k dispozícii na nákup v mnohých obchodoch.

Zostavili sme výber najlepších neoprénových oblekov pre ženy, aby ste našli štýl (alebo dva alebo tri), ktorý vyhovuje vašim potrebám. Pozrite sa na nižšie uvedené možnosti!

Elegancia a ľahkosť

Elegantný volánový vzor pása a rukávov tejto dámskej kombinézy perfektne sadne takmer každej žene. Vďaka vysokému pásu a širokým nohám je oblek veľmi pohodlný a flexibilný. Tento oblek je skvelou voľbou na pracovný deň, ale dá sa nosiť aj na výlet do mesta.

Zárez typu V

Táto kombinéza základnej triedy je základnou súčasťou šatníka. Tieto kombinézy sú k dispozícii v piatich štýloch-od krátkych rukávov s výstrihom do V, špagetových ramienok až po off-the-rameno-a v rôznych pestrých farbách sú vyrobené z pohodlného a flexibilného 88% polyesteru a 12% zmesi Spandex. Uvoľnený strih je vhodný pre všetky typy postavy a príležitosti. Inými slovami, budete chcieť žiť v tej skrini – a budete chcieť viac ako jednu!

Boho v kombinéze? prečo nie!

Široké nohy a opasok v páse vytvárajú v tejto dámskej kombinéze sofistikovanú siluetu. Tento univerzálny oblek, dostupný s dlhým aj krátkym rukávom a v rôznych dĺžkach nohavíc, môžete nosiť vo všetkých ročných obdobiach. Podľa nálady si môžete vybrať z: čiernej, modrej, marhuľovej a červenej.

Pre odvážnejšie ženy

Tieto druhy overalov majú široký a hlboký výstrih – je to kombinácia sexi a jemného. Vysoký pás, široká noha a široká škála farieb a vzorov uľahčujú nosenie.

Kombinézy okolo domu

Elastický pás a široké nohavice tejto kombinézy v háremovom štýle vytvárajú lichotivú siluetu pre ženy všetkých tvarov tela. Nastaviteľné popruhy a bočné vrecká dodávajú funkčnosť a mäkký úplet je ľahký, priedušný a veľmi pružný. Vyberte si klasické odtiene čiernej a zelenej, oranžovej, ružovej a modrej. Jedná sa o jednodielny kúsok do teplého počasia, ktorý budete radi nosiť!

By admin