Požiadali vás o rande? Alebo možno len ísť von s osobou, ktorá sa vám páči? Výber šiat nenechávajte na poslednú chvíľu, v ktorej sa ukážete na stretnutí – navrhujeme, čo si obliecť a na čo pred odchodom pamätať, určite si to overte!

Pohodlie je kľúč

Vyraziť si na rande je dostatočne stresujúca udalosť, a preto si netreba komplikovať život oblečením, ktoré je nepohodlné. Nechceli by ste stráviť celý večer bojom s dýchaním v príliš tesnom tričku, problémami s chôdzou v tesných rifliach alebo s neschopnosťou tancovať na vysokých podpätkoch? Nemôžete si to dovoliť, ak chcete vystúpiť slobodne a prirodzene. Vyberte si oblečenie, ktoré ste si predtým skontrolovali a ktoré vám pristane.

Je dobré nosiť na rande rifle?

Výhodou džínsov je, že sa dajú donekonečna kombinovať s inými vecami. Ľahko ich zladíte s topánkami alebo podpätkami. Navyše sú pohodlné a vhodné takmer pre každé miesto stretnutia. Len sa uistite, že vami zvolené rifle a tričko sú správne vypasované, aby zvýraznili vašu postavu. Či už sa rozhodnete pre tričko a rifle alebo niečo formálnejšie, zaistite, aby váš outfit vyzeral skvele. Všetko vyžehlite a skontrolujte, či nie sú škvrny.

Pred odchodom

Žiadny rande outfit nebude vyzerať skvele, ak ho zladíte s mastnými vlasmi a ošumelým lakom na nechty. Môže to znieť samozrejme, ale vysoký štandard osobnej starostlivosti vo vás zanechá dobrý dojem. Samozrejme, použite svoj obľúbený parfum a nalíčte sa správne – dávajte pozor, aby ste to neprehnali, musíte pôsobiť ľahko a prirodzene.

Nebojte sa prejaviť svoju osobnosť výberom oblečenia na rande. Pomôže vám to cítiť sa sebavedomejšie. Ak milujete šaty, nebuďte nútené nosiť rifle a ak milujete vysoké podpätky, oblečte si ten najlepší pár. Buďte k sebe verní a budete mať väčšiu šancu nájsť niekoho, kto ocení to, kým ste. Pridanie príslušenstva, ktoré vyčnieva z davu, môže byť tiež dobrým východiskovým bodom pre konverzáciu na rande, či už je to váš obľúbený náhrdelník alebo náušnice.

By admin