Trápi vás pocit nemilosti? Tieto jednoduché tipy vám pomôžu vymaniť sa z toho a byť opäť v móde, bez toho, aby ste museli investovať do úplne nového šatníka.

Rovnaké džínsy a sveter každý deň? Je načase vdýchnuť vášmu šatníku nový život a oživiť vášeň pre módu. Kým však začnete pri nákupoch vyťahovať kreditné karty, najskôr sa pozrite na oblečenie, ktoré už vlastníte. Niekoľko nových kombinácií oblečenia bude mať váš vysnívaný šatník na dosah ruky!

Začnite úplne odznova

Predtým, ako sa nemilosrdne pozriete na svoje oblečenie, najskôr si prezrite zásuvku na spodnú bielizeň. Mať dobrý základ je kľúčom k úspešnému outfitu a budete sa v ňom cítiť dobre a sebavedomo. Vyhoďte všetku starú alebo poškodenú spodnú bielizeň a upravte si podprsenku, aby ste sa presvedčili, že stále nosíte správnu veľkosť. Investujte do kolekcie spodnej bielizne, ktorá podporí váš šatník, od tričkových podprseniek po dobrú podprsenku bez ramienok a neviditeľnú spodnú bielizeň.

Precvičte si umenie výberu príslušenstva

Čas kombinovať šperky pre moderný vzhľad. Neexistujú žiadne tvrdé a rýchle pravidlá štýlu, ale ak hľadáte východiskový bod – hrajte sa s rôznymi dĺžkami náhrdelníkov. Oblečte si jednoduchú košeľu, pridajte jemný náhrdelník, ktorý vám sadne vysoko okolo krku, a potom pridajte ďalšie dva náhrdelníky, ktoré sú zakaždým o dve veľkosti dlhšie. Alebo prečo nedať svojim hodinkám nejakú spoločnosť tým, že ich poskladá na niekoľko náramkov? Bude to určite vyzerať módne a štýlovo!

Urobte si inventár oblečenia zo šatníka

Napriek tomu, čo môžu štýlové ženy povedať, mať závideniahodný šatník vyžaduje prácu. Strávte popoludnie obliekaním a zábavou skúšaním. Namiesto toho, aby ste nosili rovnaký starý outfit, experimentujte tak, že zmiešate položky a vyskúšate nové kombinácie. Budete prekvapení, aké oblečenie môže priniesť nový život, ak ho spojíte s inými nohavicami alebo si ich oblečiete cez bielu košeľu. Potom, keď nájdete nový outfit, ktorý milujete, odfoťte sa na telefóne, aby ste si už nemuseli lámať hlavu s tým, „čo si mám obliecť?“

Starajte sa o svoje oblečenie

Bez ohľadu na to, koľko miniete na svoje oblečenie, je dôležité, ako sa oň staráte. Či už máte oblečené rifle alebo plesové šaty, tajomstvom všetkých štýlových žien je, aby vaše oblečenie vyzeralo ako nové. To znamená čisté topánky, oblečenie bez záhybov a oblečenie bez škvŕn.

Myslite na obuv

Kľúčom k elegantnému outfitu je často práca od nuly. Jednoduchý vzhľad ako dobre padnúce rifle a sivý sveter, náhrdelník okolo krku a športová obuv vás vždy udrží vo veľkom štýle. Skúste do svojho šatníka pridať niekoľko módnych doplnkov, aby ste sa presvedčili, že váš šatník má všetko podstatné.

By admin